Ilgakune’s Blog’asNamisėdimas

Per didžiąją dalį atostogų sėdėjau namie… Jaučiuosi kaip už nuodėmes išpirkinėjanti kaltę, bet nesakau, kad man nepatinka:)Guliu ant savo šlykščiai žalio čiužinio ir vėpsau į monitorių. Peržiūrėjau visokiausių filmų. Ir jau baigiau žiūrėti Ozo trečiąjį sezoną. Oj kiek ten nuogų vyrų kūnų… Ir visi tokie ištreniruoti, nudepiliuoti…mhm…

Na bet vien tą ozą aš žiūrėjau. Dar senai matytasis, bet visada mėgiamas American Beauty“. Na apie jį viskas ir taip aišku.

Tada pirmą kart visų rekomenduotą filmą “Big Fish“. Šiom dienom tai man jautrumas kažkoks sustiprėjęs, tai vos ant galo neapsiverkiau. Ir šiaip kaip man ten viskas patiko, viskas taip pasakiškai gražu. Tratatata.

“Thank You for Smoking“ irgi man buvo nematytas. Na…

Ir dar “Vaikai iš amerikos viešbučio“ kurį kart nuo karto mėgstu pažvilgčiot. Raimundas Banionis kažkaip imponuoja man visai. Dar neteko matyti jo naujojo serialo “Garbės kuopa“, bet kiek teko girdėt atsiliepimų jis tikrai neblogas.

Nu žodžiu, aš visai beviltiška. Tingiu galvot, tingiu judėt, viską tingiu. Reik man šito tingaus poilsio, nes jau taip man jis patinka:D Ir tik dabar supratau, kad man mano svorio priaugimas neberūpi, nes vis pažiūriu tą koncertą kur britnė pusnuogė šoka ant scenos ir suprantu, jog aš dar visai plona ir dar neką prasčiau rengyčiausi ant scenos:D:D

Reklama

Trackbacks & Pingbacks

Komentarai

 1. Nu.. as neaprasinesiu bet irgi gausiai blogu filmu priziurejau.. gaila tik kad su valgomais dalykais prasciau, tikrai negaliu pasigirti uzpakali storinanciu asortimentu per sias atsostogas. Blem bet pirmadieni gausiu atlyginima, tai prisiekiu, prisivalgysiu saldumynu daaaafiga!

  Paskelbta 11 years, 5 months ago
 2. * ilgakune says:

  tai ryt ant sveciu atvarau:D

  Paskelbta 11 years, 5 months ago
 3. for sure!.. tik parasyk kas patinka ir .. yeah, reik parodyt blades of glory, jei nematei.

  Paskelbta 11 years, 5 months ago


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: